معرفی

سایت پالیز ترجمه یک مرکز پیشرو جهت ارائه سرویس های ترجمه، تولید محتوا و سئو در ایران است. پالیز ترنس به ارائه سرویس های گوناگونی از جمله خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و تولید محتوای وب سایت به صورت سئو شده به دو زبان فارسی و انگلیسی ، سئو داخلی و خارجی وب سایت ، ترجمه فیلم و فایل های صوتی می پردازد. در حال حاضر پالیز ترنس با استخدام مجرب ترین و متخصص ترین مترجمین در سرتاسر کشور علاوه بر گسترش و توسعه امر ترجمه به ایجاد بستری برای رشد کارشناسان حوزه سئو و تولید محتوا پرداخته است.

همکاری با کارشناسان زبان انگلیسی بصورت آنلاین به صورت خلاصه مهمترین خدماتی هستند که توسط تیم پالیز ترنس به کاربران ارائه می شود. تمامی مراحل خدمات ترجمه و تولید محتوا در الیز ترنس از ثبت سفارش ترجمه تا پرداخت هزینه همگی به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. فراموش نکنید که پالیز ترنس تا آخرین مراحل همراه شما بوده و تا رضایت کامل و تضمین کیفیت ترجمه همراهتان خواهد بود.

خدماتی که پالیز ترنس انجام می دهد

خدمات ترجمه آنلاین متون،ترجمه ISI، ترجمه دانشجویی، ترجمه مقاله، ترجمه تحقیق، ترجمه چکیده پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه همزمان بصورت شفاهی با هدفون، ترجمه چند رسانه ای صوتی و تصویری و زیرنویس فیلم، ترجمه وب سایت و ترجمه شرکتی و سازمانی

پالیز ترنس با در اختیار داشتن تیم تولید محتوایی با تجربه توانسته است تولید محتوای بیش از 60 وب ساست را به صورت مدام و همیشگی در اختیار داشته باشد به گونه ای که مدیران این وب سایت ها با عقد قرار داد تمامی کارهای تولید محتوا و در نهایت بارگذاری خود را در اختیار کارشناسان ما گذاشته اند.

پالیز ترنس می تواند تمامی کارها و اقدامات سئوی شما را انجام دهد. سئویی که وب سایت شما دریافت می کند می تواند در رنک شما در گوگل تاثیر مستقیم داشته باشد و به کاهش رتبه شما در الکسا کمک شایانی صورت دهد. می توانید به راحتی کارهای سئوی خود را به پالیز ترنس و کارشناسان ما بسپارید.

مهارت های پالیز ترنس

سایت پالیز ترجمه یک مرکز پیشرو جهت ارائه سرویس های ترجمه، تولید محتوا و سئو در ایران است. پالیز ترنس به ارائه سرویس های گوناگونی از جمله خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و تولید محتوای وب سایت به صورت سئو شده به دو زبان فارسی و انگلیسی ، سئو داخلی و خارجی وب سایت ، ترجمه فیلم و فایل های صوتی می پردازد.

سئو وردپرس

ترجمه متون

تولید محتوای سئو

ترجمه فیلم

تیم پالیز ترنس

مسعود مرادی

مسعود مرادی

مدیریت

محمد حسین پایور

محمد حسین پایور

مدیر داخلی

زهره راستگو

زهره راستگو

روابط عمومی

رامبد هنرور

رامبد هنرور

مترجم و مسئول مترجمین