ما چه کاری انجام می دهیم؟

سایت پالیز ترجمه یک مرکز پیشرو جهت ارائه سرویس های ترجمه، تولید محتوا و سئو در ایران است. پالیز ترنس به ارائه سرویس های گوناگونی از جمله خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و تولید محتوای وب سایت به صورت سئو شده به دو زبان فارسی و انگلیسی ، سئو داخلی و خارجی وب سایت ، ترجمه فیلم و فایل های صوتی می پردازد.

تولید محتوا سئو

پالیز ترنس با در اختیار داشتن تیم تولید محتوایی با تجربه توانسته است تولید محتوای بیش از 60 وب ساست را به صورت مدام و همیشگی در اختیار داشته باشد به گونه ای که مدیران این وب سایت ها با عقد قرار داد تمامی کارهای تولید محتوا و در نهایت بارگذاری خود را در اختیار کارشناسان ما گذاشته اند.

 

 

 

سئو داخلی و خارجی سایت

یکی از مهمترین بخش های هر سایت رنگ گرفتن در گوگل است که سئو می تواند کمک شایانی به این رنک دهی صورت دهد. پالیز ترنس با ارائه جدیدترین شیوه های سئو 2019 و استفاده از کارشناسان سئو ، تمامی بخش های سایت شما را در زمینه کلمات کلیدی مرتبط شما سئو کرده تا برندتان را در میان رقبا متمایز نماید.

 

سئو و بارگذاری

پالیز ترنس می تواند تمامی کارها و اقدامات سئوی شما را انجام دهد. سئویی که وب سایت شما دریافت می کند می تواند در رنک شما در گوگل تاثیر مستقیم داشته باشد و به کاهش رتبه شما در الکسا کمک شایانی صورت دهد. می توانید به راحتی کارهای سئوی خود را به پالیز ترنس و کارشناسان ما بسپارید.

 

 

 

ترجمه متون

خدمات ترجمه آنلاین متون،ترجمه ISI، ترجمه دانشجویی، ترجمه مقاله، ترجمه تحقیق، ترجمه چکیده پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه همزمان بصورت شفاهی با هدفون، ترجمه چند رسانه ای صوتی و تصویری و زیرنویس فیلم، ترجمه وب سایت و ترجمه شرکتی و سازمانی

 

 

خوراک مینیمالیستی

کمک به کسب و کار و شرکت ها در گسترش و نوآوری

همکاری با کارشناسان زبان انگلیسی بصورت آنلاین به صورت خلاصه مهمترین خدماتی هستند که توسط تیم پالیز ترنس به کاربران ارائه می شود. تمامی مراحل خدمات ترجمه و تولید محتوا در الیز ترنس از ثبت سفارش ترجمه تا پرداخت هزینه همگی به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. فراموش نکنید که پالیز ترنس تا آخرین مراحل همراه شما بوده و تا رضایت کامل و تضمین کیفیت ترجمه همراهتان خواهد بود.

سئو داخلی و خارجی 100%
سئو و بارگذاری 100%
ترجمه متون تخصصی 100%
کارهای ما

نمونه کار

Pixi فقط در مورد طراحی گرافیک نیست ما هنر، تصویر، طراحی وب، طراحی برنامه و همه چیز بیش از آن زندگی می کنیم. ما خدمات ارتباطی یکپارچه را ارائه می دهیم و ما مسئول فرآیند و نتایج ما هستیم.

 پروژه جدید را شروع کنید

لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید. ما آماده هستیم تا با شما صحبت کنیم. لطفا هر موضوعی که ذهنتان را مشغول کرده را با کارشناسان ما در میان بگذارید. هدف ما ساده ساختن ترجمه و تولید محتوا در فضایی کاملا دوستانه هستیم. ما بر اساس این اصل تاسیس شدیم.

کار گروهی

تیم ما

ما تجربه تجارب دیجیتالی منحصر به فرد را ایجاد می کنیم با بیش از ده سال دانش و تخصص ما طراحی و کد وب سایت ها و برنامه های تمیز، مارک ها را ساختیم!