در حال بارگیری...

پالیز ترنس

پالیز ترنس!

با پالیز ترنس دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09035809763

دستمزد تولید محتوا سئو | قیمت تولید محتوا سئو در پالیز ترنس

  • توسط مسعود مرادی
  • سپتامبر 17, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 21 نمایش ها

بسیاری از افراد، موسسات، شرکت ها و سازمان ها امروزه برای معرفی خدمات و محصولات خود به تولید محتوا می پردازند. تولید محتوا می تواند بازدیده کننده از وب سایت را به مشتری محصول و یا خدمات شما تبدیل نماید. به همین دلیل امروزه رقابت بسیار شدیدی در زمینه تولید محتوای سئو شده وجود دارد. یکی از فاکتورهایی که رقابت بر سر آن است، هزینه تولید محتوا می باشد. تولید محتوا برای انواع خدمات و محصولات می تواند پر هزینه گردد. ولی با این حال، تیم تولید محتوای پالیز ترنس در خدمت شما است. تا تولید محتوای سئو شده با بهترین کیفیت و کمترین قیمت را ارائه نماید.

تولید محتوای سئو شده

تولید محتوای سئو شده امروزه در دنیا بی رحم گوگل یکی از شرط های اصلی برای موفقیت است. موفقیت شما در زمینه تولید و فروش کالا و خدماتتان تا حدی زیاد به تولید محتوای سئو شده بستگی دارد. تولید محتوی سئو شده، موجب می شود، که بازدیده کننده از سایت و خدمات و محصولات شما تبدیل به مشتری شما شود. به همین دلیل امروزه اکثریت کمپانی ها، شرکت ها، سازمان ها، ادارات و غیره برای معرفی و فروش محصولات خود به تولید محتوای سئو شده روی آورده اند.

مراکز و سازمان های مختلفی  برای تولید محتوای سئو شده، به فعالیت می پردازند. ولی با این حال، کیفیت محتوای تولید شده، سئو بودن آن و همچنین قیمت محتوای سئو از جمله فاکتورهایی است که در تولید محتوا موثر می باشند. فارغ از این که تولید محتوا سئو شده از چه کیفیتی برخوردار است. قیمت تولید محتوا متفاوت می باشد. برای بسیاری از افراد و سازمان ها که به دنبال تولید محتوای با کیفیت سئو شده می باشند، شاید تولید محتوا پر هزینه باشد. چرا که تولید محتوا در عرصه جهانی و همچنین ملی بسیار گران و پر هزینه است.

هزینه و قیمت تولید محتوا در خارج

هزینه تولید محتوا سئو
هزینه تولید محتوا سئو

هزینه و قیمت تولید محتوا روز به روز در حال افزایش و گران شدن می باشد. چرا که امروزه بسیاری از کسب و کارهای سنتی تبدیل به کسب و کارهای دیجیتال می شوند. به همین دلیل رقابت در فضای مجازی و تولید محتوا در دنیای گوگل روز به روز با استقبال بیشتری روبرو می شود.

اگر بخواهیم به هزینه های تولید محتوای سئو شده در سطح دنیا نگاهی کنیم. متوجه می شویم که تولید محتوای سئو شده بسیار گران است. البته بر اساس این که تولید محتوا از چه کیفیتی برخوردار است، برای سایت باشد و چه خصوصیاتی داشته باشد، قیمت متفاوت است. ولی با این حال، به طور کلی می توان گفت که برای محتوای در حدود 2000 کلمه با کیفیت بالا، در حدود 80 الی 950 دلار تعیین شده است. حتی برای وبلاگ که نیاز به تولید مینی محتوا و یا محتوای کوتاه دارد، قیمت بین 25 الی 60 دلار متغییر است.

بنابراین تنها با توجه به این نمونه های کوچک می توان به این نتیجه رسید که تولید محتوا به صورت جهانی کاری گران و هزینه بر است. ولی در ایران شرایط تا حدودی فرق می کند.

هزینه و قیمت تولید محتوای سئو شده در ایران

متاسفانه و یا خوشبختانه باید گفت که در ایران مانند بسیاری از چیزهای دیگر قیمت تولید محتوا سئو شده هم مبهم است. به همین دلیل اگر در فضای مجازی و گوگل قیمت تولید محتوا را سرچ کنید با قیمت های متفاوتی روبرو می شوید. قیمت هایی که گاهی حتی سر گیجه آور هم هستند.

به صورت میانگین می توان گفت که برای تولید محتوای سئو شده قیمت 10 هزار تومان تا یک میلیون تومان ذکر شده است. همگی افراد و یا سایت هایی که قیمت تولید محتوای سئو شده ارائه داده اند، ادعا دارند، که متخصص و کارشناس تولید محتو هستند. در حالی که قیمت های اعلامی از سوی آنها جای شک و سوال دارد.

چرا که گاهی قیمت ممکن است، پایین باشد، ولی محتوای تولید شده مورد انتظار مشتری نیست و بسیار بی کیفیت و کپی است. گاهی هم محتوای تولید شده خوب و با کیفیت است، ولی قیمت بسیار بالا است و اصلا به صرفه نمی باشد.

به طور کلی می توان با یک بررسی در سایت های اینترنتی مختلف به این نتیجه رسید. که قیمت تولید محتوای سئو شده از 500 هزار تومان تا دو میلیون تومان متغییر است. این قیمت ها می تواند برای بسیاری از افراد، سازمان ها و مراکز که نیاز به تولید محتوا در حجم بالا دارند، گران و سنگین باشد.

از این جهت یافتن مرکزی برای تولید محتوا که هم به تولید محتوای سئو شده بپردازد و هم از قیمت پایینی برخوردار باشد، بسیار مهم است. اگر شما هم به دنبال چنین چیزی هستید، در این صورت می توانید با پالیز ترنس باشد.

قیمت و هزینه تولید محتوای سئو شده در پالیز ترنس

هزینه تولید محتوا سئو
هزینه تولید محتوا سئو

گروه تولید محتوای پالیز ترنس از جمله گروه های باسابقه و تخصصی است. این گروه سال ها است که در زمینه تولید محتوا سئو شده فعالیت می کند. ارائه محتوای سئو شده با کیفیت و همچنین داشتن قیمت های مناسب از جمله ویژگی هایی است که پالیزترنس دارد. داشتن همین ویژگی ها سبب محبوبیت پالیزترنس در بین مشتریان شده و همچنین بر رونق کار پالیزترنس افزوده است.

پالیزترنس امروزه با برخورداری از کارشناسان مختلف به تولید محتوای سئو شده و ترجمه در زمینه های مختلف می پردازد. بنابراین اگر نیاز به تولید محتوای سئو شده در هر زمینه ای دارید و یا نوشته و کتابی دارید، که می خواهید ترجمه کنید. در این صورت می توانید با خیال راحت سفارش کار خود را در سایت پالیزترنس ثبت کنید. پالیزترسن این امکان را به شما می دهد، که با مشاهده قیمت های مختلف و مناسب، تولید محتوای سئو شده خود را تهیه کنید.

قیمت تولید محتوا در پالیزترنس با توجه به کیفیت که محتوای تولید شده دارد، در مقایسه با قیمت های ارائه شده توسط سایت ها و مراکز دیگر پایین تر است. شما می توانید تنها با کلمه ای 10 تومان سفارش تولید محتوای خود را در سایت پالیزترنس سفارش دهید. قیمت های ارائه شده برای انواع تولید محتوا در سایت پالیز ترنس با توجه به کیفیت آنها بسیار پایین است. همچنین سایت پالیز ترنس تولید محتوای سئو شده خود را تضمین می کند که این امر نشان از اطمینان پالیزترنس از کیفیت بالا محتوای تولید شده است.   

مقایسه قیمت تولید محتوای سئو شده پالیزترنس و سایت های دیگر

برای این که بهتر متوجه مناسب بودن قیمت تولید محتوای سئو شده را درک کنید. به مقایسه قیمت تولید محتوای سئو شده در پالیز ترنس با چند سایت نمونه دیگر می پردازیم. تولید محتوای سئو شده در سایت پالیز ترنس برای هر کلمه از 10 تومان شروع می شود. این در حالی است که در سایت رایا مارکتنیگ برای تولید محتوا کمترین قیمت کلمه ای 15 تومان ذکر شده است. همچنین اگر توجه داشته باشید، متوجه می شوید، که در سایت دیجی مارکتنیگ برای تولید محتوا به صورت پکیج که هر پکیچ دارای 12 عدد محتوای تولید شده با میانگین 800 تا 1200 کلمه از یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان است. این قیمت تولید محتوا در مقایسه با قیمت تولید محتوا در پالیزترنس بسیار گران است.

حتی اگر شما بخواهید قیمت تولید محتوای تولید شده بر اساس اصول سئو و بارگذاری آن در سایت و غیره را با سایت های دیگر مقایسه کنید، متوجه مناسب بودن قیمت های پالیزترنس خواهید شد. سایت هایی مانند شتاب مارکتینگ و غیره که به صورت تخصصی به تولید محتوای سئو شده می پردازند، از قیمت بالایی برخوردار هستند. بنابراین برای افرادی که به تولید محتوا در حجم و تعداد بالا نیاز دارد، اصلا به صرفه نمی باشند.

مزیت‌های دیگر محتوای تولید شده اوسط پالیز

افزون بر این ها باید گفت که مزیت گروه تولید محتوا و ترجمه پالیز ترنس تنها داشتن قیمت های مناسب و به صرفه اقتصادی برای کاربران نمی باشد. بلکه همکاری با پالیزترنس موجب می شود که شما از انواع مزایای این گروه بهره مند شوید. استفاده از کارشناسان متخصص تولید محتوا و ترجمه در حوزه های مختلف، تضمین کیفیت کار انجام شده، پشتیبانی 24 ساعته در تمام طول هفته، امکان پرداخت هزینه تولید محتوا به صورت اقساطی و غیره تنها بخشی از خدماتی است که گروه پالیز ترنس به مشتریان خود ارائه می دهد.

نتیجه‌گیری

با توجه به آنچه که گفته شد، می توان نتیجه گرفت که تولید محتوای تخصصی و سئو شده روز به روز با استقبال بیشتر مواجه می شود. به همین دلیل سازمان ها و شرکت های مختلفی برای معرفی و فروش کالا و خدمات خود به تولید محتوا روی می آورند. ولی با این حال، هزینه تولید محتوا بالا است و برای بسیاری از افراد به صرفه نمی باشد. یا این که تولید محتوای به دلیل قیمت پایین و غیره از کیفیت لازم برخوردار نیست.

در حالی که گروه تولید محتوای پالیز ترنس به عنوان یک گروه حرفه ای و تخصصی به تولید محتوای سئو شده در زمینه های مختلف می پردازد. قیمت تولید محتوای سئو شده در پالیزترنس در مقایسه با سایت ها و مراکز دیگر بسیار  مناسب است و با توجه به کیفیت و خدماتی که ارائه می دهد، کاملا به سود مشتری می باشد. بنابراین برای تولید محتوای سئو شده با قیمت مناسب و قیمت بالا می توانید با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *