در حال بارگیری...

پالیز ترنس

پالیز ترنس!

با پالیز ترنس دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09035809763

پنج نکته برای تولید محتوا به انگلیسی

  • توسط مسعود مرادی
  • سپتامبر 15, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 32 نمایش ها

در بازار محتوای امروز ، کیفیت و کمیت توانایی شما در استفاده از محتوا، نتایج تجاری را تعیین می کند. این جا دقیقا همان جایی است که نویسندگان محتوای حرفه ای  وارد صحنه می شوند. محتوا نویسان یا کپی نویسان با تجربه  دانش عمیقی در مورد مباحث و محصولات مختلف و فناوری ها دارند و مهارت آن ها در ساخت مقالات کپی نوشته شده ، صفحات موثر SEO ، پست های وبلاگ و سایر مطالب دیجیتال به شما کمک خواهد نمود. تولید محتوا به انگلیسی نیز باید با وسواس خاصی نوشته شود.

نوشتن مطالب با کیفیت بالا نقش بسیار مهمی در موفقیت بازاریابی و تولید سایت ها یا شرایط مناسب برای انواع کار ها، مانند شرکت ها و موسسات ایفا می کند. طبق اعلام موسسه بازاریابی محتوا ، 93 درصد سازمان ها و شرکت ها به بازاریابی محتوا برای ایجاد برند و تولید تقاضا اعتماد دارند. محتوا به اندازه طراحی و زیبایی شناسی وب سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا نتایج موتور جستجو را هدایت می کند ، باعث افزایش ترافیک به صفحه شما می شود و سازمان شما را به عنوان رهبر یک صنعت کاملا مستقر و مستقل می کند.

نوشتن مطالب عالی

نوشتن مطالب عالی یک انتخاب است. می توانید زمان و کار مورد نیاز خود را برای ایجاد محتوای عالی و ایجاد یک برند مرفه انتخاب کنید. یا می توانید مسیر آسانی را طی کنید و محتوای ضعیف بنویسید – مسیری که در نهایت شما را به جایی نمی رساند و تنها باعث اتلاف وقت ، انرژی و منابع خواهد شد.شرکت گوگل به وضوح بیان کرده است که محتوا های بی کیفیت را قبول  ندارند و سایت هایی را با محتوای تکراری مجازات می کنند.

به عبارت دیگر ، Google می خواهد به سایت هایی با کیفیت بالا که حاوی محتوای واقعی هستند پاداش دهد. بنابراین محتوای عالی وب سایت بهتری برای شما ایجاد می کنند و رتبه سایت شما را نیز بهبود می بخشند که این امر می تواند تأثیر بسیار مثبتی بر تجارت شما بگذارد. دلیل شما برای داشتن یک سایت محتوا ، چه برای تجارت و چه یک سرگرمی شخصی هر چه باشد، مهم این است که انجام کار صحیح باشد. در ادامه این ، ۵ نکته برای تولید محتوا به انگلیسی را بیان خواهیم کرد.

نکاتی جهت تولید محتوا به انگلیسی با کیفیت عالی

اگرچه هیچ فرمول مخفی برای نوشتن مطالب با کیفیت بالا وجود ندارد ، اما مطالعه این چندین نکته است که می تواند به بهبود کیفیت و کمیت محتوا های نوشتاری شما کمک کند.

■انتخاب تیتر مناسب، قوی و مرتبط با موضوع محتوا

در واقع باید بدانید که تیتر مطالب و محتوا های شما مشخص می کند، آیا مخاطبان بقیه کارهای شما را خواهند خواند یا خیر. اگر تیتر در مخاطبان شما علاقه خاصی ایجاد نمی کند ، احساسی را برانگیخته نمی کند یا خواننده را مجبور نمی کند تا در مورد موضوع مورد بحث اطلاعات بیشتری کسب کند ، شما به سادگی با محتوای خود به نتیجه مطلوب نخواهید رسید.

محتوا نویس حرفه ای با استفاده از تکنیک های اثبات شده و استراتژی های دقیق ترافیک کلمات، کلمه کلیدی، تیتر مناسب و سایر نکات مرتبط با محتوای عالی را بررسی و در نهایت حدس می زند. یک تیتر خوب باعث ایجاد علاقه می شود و خوانندگان را به سمت محتواع آن دعوت می کند.  Copyblogger یک آمار دقیق ارائه داده است که می گوید:  80٪ افراد عناوین شما را می خوانند. اما فقط 20٪ از این افراد بقیه مطالب شما را خواهند خواند! به همین دلیل است که عنوان، به اندازه خود مقاله دارای اهمیت است.

برای انتخاب عناوین خود وقت بگذارید. در صورت امکان چند مورد تیتر درست کنید و بهترین را انتخاب کنید. بیش از حد آنها را خلاصه نکنید. عنوان ها اولین چیزی هستند که مردم می خوانند و پایه ای هستند که مردم برای تصمیم گیری درمورد اینکه آیا می خواهند مقاله شما را بخوانند یا نه، می بینند.

■ تولید محتوا به انگلیسی غیر کپی و مناسب ایجاد کنید

همانطور که گفته شد ، محتوای کپی از Google و بازدید کنندگان شما فاصله زیادی می گیرد. کپی کردن محتوای افراد دیگر باعث مجازات شدن شما توسط Google  می شود ، که می تواند کار شما را خراب کند. احتمالا به یاد می آورید که قبلاً در رده بندی های برتر گوگل ، مقالات الکترونیکی را به راحتی پیدا می کردید؟ اما در حال حاضر، شما آنها را دیگر نمی بینید، و این تصادفی نیست.

این مسئله به خاطر یکی از سخت گیر ترین ترین به روزرسانی های الگوریتم گوگل است ، که هدف از آن جلوگیری از رتبه بندی محتوای بد می باشد. به طور مثال یک مزرعه محتوا  به نام ماهالو بود که هر روز با محتوای جدید به روز می شد ، اما محتوایی آن غیر کپی نبود. به همین دلیل گوگل آنها را مجازات كرد ، و باعث شد كه Mahalo نیاز به برنامه ای دقیق برای محور فعالیت خود داشته باشد.

اما بگذارید این موضوع را کمی مفصل تر توضیح دهیم. محتوای غیر کپی، به معنای اصالت است. ایده های شما باید اصلی باشند! اصلاح مجدد مفاهیم گذشته یا سایر پست ها بارها و بارها یک متحوای با اصالت نیست و اگر محتوای شما پخش شود ، هیچ کس به آن پیوند نخواهد داد – و این مسئله در وهله اول هدف نوشتن محتوا را خراب می کند.

قطار فکری که بیشتر صاحبان وب سایت  ها دارند به صورت زیر است:

تولید محتوا به انگلیسی
تولید محتوا به انگلیسی

” ما باید محتوای زیادی ایجاد کنیم … خوب … خوب ، چگونه می توانیم این کار را تا حد امکان ساده و ارزان انجام دهیم؟”

“آیا می توانیم یک ربات ایجاد کنیم تا محتوایی را بررسی و مجدداً آن را به شکلی از محتوای جدید دوباره ترکیب کند که حداقل موتورهای جستجو آن را  بخوانند؟”

“آیا ما می توانیم از نویسندگان محتوا ی ارزان قیمت ، برای نوشتن محتوای پر کننده سایت استفاده کنیم؟”

“آیا می توانیم مقالات خود را از سراسر وب گردآوری کنیم و فقط مجوز ارسال مجدد آنها را کسب کنیم؟”

اما توصیه می کنیم شما این راه و طرز تفکر را متوقف کنید.

این دو قانون را در زندگی به یاد داشته باشید:

شما چیزی را گرفتید که قیمت آن را پرداخت کردید.

اگر حرفی برای گفتن ندارید ، به هیچ وجه چیزی نگویید.

این دو نکته ساده شما را در مسیر تولید محتوا به انگلیسی با کیفیت و با بازده بالا برای سالهای آینده حفظ خواهد کرد و همچنین می تواند در جنبه های دیگر زندگی به شما کمک کند.

■ در گزارشگری و منابع اطلاعاتی خود دقیق باشید.

در مورد این موضوع فکر کنید که شما مقاله ای را برای وبلاگ شرکت خود می نویسید ، هزاران نفر آن را می خوانند و برخی از آنچه نوشتید نادرست است. آیا می توانید تصور کنید که این مسئله می تواند به شرکت شما و شهرت شخصی تان آسیب های زیادی وارد کند؟ در نظر داشته باشید، وبلاگ شما بازتابی از شرکت شما است.

اگر مشکلی در رابطه با وبلاگ وجود دارد ، بر نحوه مشاهده افراد بر محصولات تأثیر می گذارد. پس مهم است که هر آماری که بیان می کنید قابل تأیید باشد. بسیاری از پست های درست وبلاگ به آمار و منبع پیوند خواهند یافت. دقت باعث ایجاد اعتماد به نفس خوانندگان می شود.

تولید محتوای انگلیسی

جیمز فری ، نویسنده کتاب محبوب یک میلیون قطعه کوچک، مجبور شد به نمایش اوپرا وینفری برود و اعتراف کند که این کتاب با دروغ نوشته شده است! او از آن زمان به بعد چند کتاب نوشته است ، اما به احتمال زیاد به جای اینکه به عنوان نویسنده سایر آثار منتشر شده خود شناخته شود ، به عنوان کسی که خاطرات خود را  ساخته است ، به یاد آورده خواهد شد. این برای همیشه به حرفه او آسیب رسانده است.

در ادامه نکاتی وجود دارد که لازم است با دقت در مورد آنها فکر کنید:

در نظر بگیرید با چه منبعی پیوند دارید. آیا منبعی معتبراست؟ پیوند دادن به وب سایت های با کیفیت دیگر اعتماد بیشتری را از خوانندگان شما به دست می آورد. پیوند دادن به مطالب بیشتر می تواند کمک زیادی کند. هرچه بیشتر بتوانید از آنچه می نویسید پشتیبان تهیه کرده و اثبات کنید،  به محتوای شما اعتماد بیشتری پیدا خواهند کرد. علاوه بر آن به موتورهای جستجو کمک می کنید. پیوند دادن به منابع و مطالب دیگر به موتورهای جستجو کمک می کند تا دریابند که محتوای شما در مورد چیست و چگونه باید طبقه بندی شود.

■مطالب کوتاه و مشخص شده بنویسید.

یکی از بهترین درس های نوشتن از بین بردن کرک های متن است. این مسئله بسیار چالش برانگیز است و سخت کار می کند ، اما ترکیب کاملاً بهتری را ایجاد می کند. هیچ چیز بهتر از یک پست یا مقاله مختصر ، تا نقطه ای که پر از اطلاعات است نیست. بنابراین روی شمارش کلمات تمرکز نکنید.

پست وبلاگ طولانی تر به معنای بهتر شدن پست وبلاگ نیست. و اغلب ، کوتاه نگه داشتن یک پست وبلاگ دشوارتر است و در واقع بیشتر از نوشتن زیاد و تعداد کلمات بالا، به زمان بیشتری برای نوشتن متن مناسب نیاز است. یک متن مختصر و مفید حوصله مخاطب را سر نمی برد و باعث خواهد شد تا او با دقت و علاقه بیشتری سایر مطالب شما را هم پیگیری و مطالعه کند.

■ ایجاد محتوای اندیشمندانه

تعداد زیادی از نظرات با مخاطب درگیر است. مخاطب درگیر به هر کلمه ی شما وابسته است و تمام آنچه را که می نویسید یا می گویید را به خود می گیرد. اما تنها راه برای جذب مخاطب درگیر ، ایجاد محتوای جذاب است. همه چیز با شما و آنچه می نویسید شروع می شود.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای تولید محتوا به انگلیسی جذاب ارائه شده است:

خوانندگان را با سؤال تنها بگذارید. این بدان معنا نیست که یک پست ناقص داشته باشید ، بلکه پست شما شامل سؤالاتی باشد، که خوانندگان را در مورد چگونگی پیاده سازی دانش شما درگیر کند.

معرفی مهم و امیدوارکننده ای داشته باشید. آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه مردم به سرعت در مورد پست های وبلاگ داوری می کنند؟ اکثر مردم احتمالاً در چند جمله اول تصمیم می گیرند که پست ارزش خواندن را دارد یا نه؟ به کاربران بگویید که چرا باید ادانه دهند و در پست وبلاگ درباره چه موضوعی بحث خواهید کرد.

کاری کنید تا آنها متن را بخوانند. مردم عاشق داستان هستند. شما می توانید در مقدمه خود از حکایات مختلف استفاده کنید یا داستانی را در پست وبلاگ خود داشته باشید. داستان ها همچنین می توانند به روشن شدن یک نکته کمک کنند. در صورت امکان ، داستانی را به پست وبلاگ خود اضافه کنید که باعث جذابیت بیشتری خواهد شد و همچنین می تواند به خواننده در یادگیری کمک کند.

نکته آخر این که اگر محتوایی را ارائه دهید که باعث ایجاد تفسیر ناگهانی شود ، موتورهای جستجو متوجه می شوند که پست شما مهم است و مرتباً به روز می شود. این روشی عالی برای بازگرداندن بیشتر موتورها به سایت شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *