در حال بارگیری...

پالیز ترنس

پالیز ترنس!

با پالیز ترنس دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09035809763

وورنک چیست؟ | woorank چگونه کار می کند | مقایسه وورنک و دیگر ابزارهای سئو

  • توسط مسعود مرادی
  • سپتامبر 8, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 72 نمایش ها

آیا به یک ابزار با کیفیت نیاز دارید که به شما در نظارت بر عملکرد وب سایتتان کمک کند و شما را در رقابت ها در سطح بالایی نگه دارد؟ وورنک ابزاری است که از طریق ویژگی های قدرتمند و کارآمدش به شما کمک می کند تا وب سایتتان را در صدر نگه دارید ، که آن ویژگی ها شامل موارد زیر می شود:

تجزیه و تحلیل رقابتی

ببینید که رقبای شما از چه چیزی استفاده می کنند!

با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل رقابتی این امکان به شما داده می شود که کلمات کلیدی رقبا را پیدا کنید  و استراتژی خود را با آنها تطبیق دهید. کلمات کلیدی خود را دنبال کنید.

ضمن اینکه می توانید رتبه های رقیبان وب سایت خود را ردیابی کنید، حجم جستجو، عملکرد وتاریخچه ی آنها را نیز مشاهده کنید.

چک لیست بازاریابی

گزینه ی چک لیست بازاریابی وورنک 70+ راهنمایی شخصی در اختیار شما قرار می دهد که در بهینه سازی وب سایتتان شما را  راهنمایی می کند.

 درواقع به شما کمک می کند تا یک فرایند گام به گام برقرار کنید تا وب سایتتان را در بهترین شکل حفظ کنید.

 بررسی های عمیق

وورنک
وورنک

با استفاده از ویژگی بررسی های عمیق وورنک ، مرورهای دقیقی برای وب سایتتان ایجاد کنید. عملکرد وب سایت خود را با استفاده از بهترین داده های تحلیلی دنبال کنید تا به شما کمک کند ارزیابی کاملی از وب سایت خود داشته باشید.

بررسی های (ریویو های) برنددار قابل دانلود:

نه تنها شما می توانید به سرعت گزارش ها را دانلود و منتشر کنید ، بلکه با اضافه کردن رنگ های برند و لوگو ها می توانید شخصی سازی بیشتری انجام دهید.

WooRank چه کاری انجام می دهد؟

بینش ساده و عملی وورنک به شما کمک می کند تا رنکینگ جستجو ، ترافیک وب سایت ، مشارکت و تعامل (اینگیجمنت) کاربران را افزایش دهید.

وورنک، سایت شما را بر اساس 70 معیار متفاوت،  در یک مقیاس 100 امتیازی  قرار می دهد. بررسی(ریویو) عادی به شما در بهینه سازی ، ارتقاء و سنجش عملکرد سایتتان کمک می کند.

در بررسی(ریویو)  پیشرفته ، ابزار Keyword یک مزیت رقابتی برای مخاطبان مورد هدف شما خواهد بود. Crawl (خزش) سایت ، همه ی صفحات سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند تا مسائلی را که می تواند باعث شود صفحه شما در SERP ها دچار مشکل شود را شناسایی کند.

درباره اینکه چگونه woorank می تواند به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی کمک کند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با استفاده از Woorank ، ردیابی وب سایتتان راحت تر و در دسترس تر از همیشه خواهد بود!

وورنک چیست؟

وورنک راه حل دیجیتالی  SEO است که کار بررسی خودکار وب سایت و همچنین ارائه ی نکاتی برای شخصی سازی صفحه تان به منظور افزایش ترافیک ، هدایت و فروش را به عهده دارد.

این برنامه شامل موارد زیر می شود :تفسیر(رندرینگ) تلفن همراه ، سئو ، داده های رسانه های اجتماعی ، بک لینک ها ، رنکینگ SERP ، قابلیت استفاده و بهینه سازی سرورها.

وورنک یک ابزار مهم برای دفاتر نمایندگی وب ، طراحان ، وب مسترها ، کارشناسان سئو و بازاریابان دیجیتال می باشد که خدماتی کارآمد به بیش از 40،000 شرکت ارائه می دهد. این شرکت ها برای تجزیه و تحلیل وب سایت های خود از این ابزار استفاده می کنند و بینش های قابل فهمی را دریافت می کنند که در نهایت منجر می شود آن ها متوجه شوند که کدام اقدامات نیاز به بهینه سازی دارد؟

نمای کلی مزایای وورنک

کاربرد آسان و نرم افزار  cloud-hosted  وورنک، کار بررسی خودکار وب سایت را انجام می دهد و تعداد زیادی داده با ارزش به همراه یک لیست از وظایف جامع ارائه می دهد که به بازاریابان و مشاغل آنلاین کمک می کند تا در رده بندی موتورهای جستجو بالاتر قرار بگیرند ، بازدیدکنندگان خود را به مشتریان وفادار تبدیل کنند ، فعالیت رقبای خود را نظارت کنند و در دراز مدت بازده بیشتری از سرمایه گذاری های بازاریابی دیجیتال دریافت کنند.

گارانتی برگشت پول

این برنامه گارانتی برگشت پول دارد و به کاربران خدماتی کارآمد به پنج زبان زنده دنیا، ارائه می دهد.

از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ ، وورنک، اعتماد هزاران نفر را به خود جلب کرده است. به کمک وورنک ، وب سایت خود را بررسی کنید و پیشرفت آنلاین شرکت خود را ردیابی کنید. با ابزار عمیق تجزیه و تحلیل وب سایت ، تجارت شما می تواند چگونگی افزایش رتبه وب سایت شما و همچنین از طریق مشاهده آنلاین رسانه های اجتماعی ، قابلیت استفاده ، سئو و موارد دیگر را بیاموزد.

از آنجا که هر شرکت دارای الزامات تجاری خاص است ، منطقی است که آنها در جستجوی یک سیستم نرم افزاری کاملاً مناسب با همه ی معیار های خود باشند. لازم به گفتن نیست ، تلاش برای یافتن چنین سیستمی حتی در میان نرم افزارهایی که بسیار استفاده می شوند، بی فایده خواهد بود!

نکاتی برای یک انتخاب هوشمندانه

 نکته هوشمندانه که باید در نظر گرفته شود این است که جنبه های اساسی مختلفی را که باید به آن توجه شود از جمله ویژگی های مورد نیاز ، بودجه ، سطح مهارت کارکنان ، اندازه شرکت و غیره را لیست کنید.

سپس ، باید تحقیقات خود را بطور کامل انجام دهید. برخی از بررسی های وورنک را بخوانید و هر یک از برنامه هایی را که در لیست کوتاه شما قرار دارد را با جزئیات بیشتر بررسی کنید. چنین کار جامع و گسترده ای می تواند باعث شود شما برنامه های ناسازگار را از لیست خود حذف کنید و برنامه ای كه در تمام جنبه ها برای موفقیت در كسب و كارتان لازم است را پیدا کنید.

بررسی رضایت کاربران جهت انتخاب

ما می دانیم که وقتی راجع به خرید یک نرم افزار سئو تردید دارید ، ارزیابی نظر متخصصان و مطالعه ی متن بررسی ها(ریویو ها) و ارزیابی های آنان اهمیتی ندارد بلکه چیزی که حائز اهمیت است این است که آیا  افراد واقعی و شرکت هایی که آن را خریداری کرده اند  واقعاً از محصول راضی هستند یا نه؟

 به همین دلیل ما الگوریتم رضایت مشتری( مبتنی بر رفتار آنها) را ایجاد کرده ایم که نظرات مشتریان را در طیف گسترده ای از سایتهای رسانه های اجتماعی جمع آوری می کند.

سپس داده ها به روش آسانی ارائه می شوند که نشان می دهد چند نفر دررابطه با وورنک تجربه مثبت یا منفی داشته اند. با استفاده از این اطلاعات ، شما باید به صورت آگاهانه ، تصمیم به خرید بگیرید تا پشیمان نشوید.

چرا گزارش های رایگان سئو در رابطه با WooRank عمدتا خالی از لطف است؟

دلیل اصلی این که این گزارش ها خالی از لطف اند به این دلیل است که معیارهای سئو کامل و مناسب برای همه نیست . بسیاری از این معیارها بدون هیچ دلیل روشنی برجسته شده اند. برخی از شرکت های بازاریابی دیجیتال از این چک کننده ی WooRank به عنوان یک تاکتیک فروش استفاده می کنند. این کمپین های ایمیل خودکار تولید شده با یک هدف ارسال می شوند و نه با اطلاعات آماری.

بررسی یک مثال

به عنوان مثال ، اگر وورنک مکانیک بود ، تعامل معمولی اینگونه پیش می رفت:

وورنک ادعا می کند: ماشین شما عملکرد بدی دارد ، به این معنی که پایان کار شما فرا رسیده است! شما فقط باید اجازه دهید که آن را برای شما بفروشد ، نظر شما چیست؟

اما واقعیت: لاستیک اتومبیل شما کمی مسطح است و این می تواند دلیل پایین بودن راندمان گاز باشد. من به شما پیشنهاد می کنم که آنها را کمی پرباد تر کنید تا راندمان خود را  بهینه سازی کنید.

مثالی در رابطه با بازاریابی دیجیتال

اکنون ، مسئله در مورد یک مثال بازاریابی دیجیتال چگونه است؟

WooRank ادعا می کند: امتیاز سرعت وب سایت شما در حال حاضر بسیار پایین است. گوگل قصد دارد وب سایت شما را در لیست نتایج موتور جستجو پایین بیاورد زیرا این امر برای آنها مهم است.

واقعیت: سرعت وب سایت شما کمی پایین آمده است. این به احتمال زیاد به دلیل ویژگی چت در وب سایت شما است که به نوبه خود باعث رمزگذاری اضافی برای کرالر های وب سایت خواهد بود. گوگل بر اهمیت (تجربه کاربر) UX تأکید می کند ، با این حال وب سایت شما برای برقراری ارتباط با کاربر کاملاً کارآمد است ، ممکن است نتیجه شما به دلیل نحوه خواندن کد در پس زمینه ، محاسبه شود.

آیا تفاوت را می بینید؟ در حقیقت ، یک شرکت بازاریابی دیجیتال که از این گزارش های ساختگی برای اثبات اینکه آنها “متخصص” هستند استفاده میکند ، در حال توهین به شما به عنوان یک صاحب تجارت است.

از اینجا به کجا برویم؟

گزینه های جایگزین  woorank (ابزار رایگان (SEO ، مانند Moz ، Raven و Semrush

یک شرکت بازاریابی دیجیتال متخصص ، کسی است که به تعیین “چرا ها” اعتقاد دارد و برای یافتن آنها به یک متغیر اکتفا نمی کند.

ما در بلو کرونا ، از صمیم قلب به این فلسفه اعتقاد داریم و تجزیه و تحلیل های سفارشی را با استفاده از طیف گسترده ای از ابزارها انجام می دهیم و همچنین جزئیاتی که واقعاً تغییر ایجاد می کنند را گزارش می کنیم. ما از طیف گسترده ای از ابزارها استفاده می کنیم زیرا ابزارهای مختلف در موارد مختلفی تخصص دارند و هر وب سایتی که به آن نگاه می کنیم نیاز به تجزیه و تحلیل عوامل مختلف دارد.

گزینه های جایگزین وورنک

هنگامی که نوبت به تعیین بهترین مسیر عملی برای وب سایت و عملکرد آن می رسد ، ابزار های زیادی وجود دارند که باید راجع به آنها تحقیق شود.

مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانید جایگزین WooRank کنید ، اما آنها چگونه با هم مقایسه می شوند؟

WooRank در برابر Moz

جایگزین‌های وورنک
جایگزین‌های وورنک

اگر در مورد Moz اطلاعاتی ندارید ، باید حتما راجع به آن تحقیق کنید .

Moz یک شرکت نرم افزاری جامع با هدف تجزیه و تحلیل بازاریابی است که ابزارهای پیشرو در صنعت برای سئوها ، ایجاد لینک ، بازاریابی اجتماعی و محتوا فراهم می کند تا شما بتوانید از آینده نگری در زمینه  بازاریابی ،بهترین ارزیابی را در مورد تجارت خود بدست آورید.

برخی از بزرگترین ابزارهای Moz در بازار عبارتند از:

Moz محلی

  اکسپلورر کلید واژه

ردیاب  رتبه (رنک)

    و بیشتر!

وورنک، قادر به جمع آوری برخی از اطلاعاتی است که ابزارهای Moz نمی توانند تا سطح عمیقی آن ها را جمع آوری کنند. اگر فکر نمی کنید که بتوانید از این ابزارها به صورت کامل استفاده کنید ، از یک شرکت بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و با آنها همکاری کنید!

WooRank در برابر SEMRush

آیا تاکنون فکر نکرده اید که وب سایت شما چگونه عمل می کند و حتی چگونه در برابر رقبای خود پیشرفت می کند؟ با SEMRush ، یک مجموعه اطلاعاتی رقابتی قدرتمند و همه کاره برای بازاریابی آنلاین ، از SEO و PPC گرفته تا رسانه های اجتماعی و تبلیغات ویدیویی آشنا شوید. این کیت بازاریابی همه کاره ، Intel رقابتی مناسب مورد نیاز شما را ارائه  می دهد و همچنین فرصت های بالقوه را برای شما مشخص می سازد. با WooRank ، شما چنین بینشی را از گزارشات”سریع”  SEOخود دریافت نمی کنید.

WooRank در برابر  Raven

چگونه می توانید تمام تلاش خود برای ردیابی / بازاریابی مانند Google Suite ، پلت فرم های رسانه های اجتماعی ، کمپین های ارسال مستقیم نامه و موارد دیگر را در یک جا جمع آوری کنید؟

Raven ابزاری برای بازاریابی آنلاین است که برای مدیریت کارآمد سئو ، کمپین های تبلیغاتی آنلاین و مکالمات رسانه های اجتماعی طراحی شده است. این گزینه که جایگزین WooRank است به شما امکان می دهد تا تحقیق ، ردیابی ، مدیریت و نظارت داشته باشید.

WooRank دربرابر HubSpot

HubSpot ، مشابه Raven است و به شما این امکان را می دهد تا تمام تلاشهای بازاریابی خود را در کنار هم قرار دهید و به هدف نهایی جذب بازدید کنندگان به وب سایت خود و فروش بیشترکمک کنید.

شما همچنین می توانید بدون اینکه از تیم وب سایت یا IT خود بخواهید این کار را برای شما انجام دهد از HubSpot برای ایجاد صفحات فرود جذاب از نظر بصری استفاده کنید. این صفحات نه تنها عالی به نظر می رسند بلکه می توانید مطمئن باشید صرف نظر از دستگاهی که مشتری از آن استفاده می کند ، یک تجربه کاربری مثبت را ارائه می دهد.

جایگزین‌های وورنک
جایگزین‌های وورنک

وورنک در مقابل الکسا

الکسا که توسط شرکت آمازون توسعه داده شده است، ابزاری برای تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت است که اطلاعات و داده های حیاتی را در مورد ترافیک وب سایت ، جستجوهای ماهانه ، استفاده از کلمات کلیدی ، تغییرات و موارد دیگر ارائه می دهد. این ابزار قوی SEO به شما امکان می دهد عملکرد وب سایتتان را مشاهده کنید و آن را  با رقبای خود مقایسه کنید.

الکسا در سطح جهانی به ابزاری مهم برای تعیین رشد و موفقیت وب سایت ها تبدیل شده است. این ابزار بینشی عملی ارائه می دهد و از یک روش اختصاصی برای محاسبه رتبه ها (رنک ها ) استفاده می کند. این نمرات براساس میانگین تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما است. به دلیل رویکرد سطح بالای WooRank ، شما نمی توانید اطلاعاتی از این دست را بدست آورید. کافیست بگویید : “الکسا ، به من نشان بده که چه کاری می توانم برای ارتقاء رنکینگ وب سایت ام انجام دهم؟” و او این کار را برای شما انجام خواهد داد !

همکاری با شرکت بازاریابی مناسب

پس از خواندن کامل این مقاله ، من مطمئن هستم که نمی دانید از اینجا باید به کجا بروید. اول از همه و  مهمترین بخش این است که شما وحشت نکنید..

در مرحله بعدی ، با یک دفتر نمایندگی بازاریابی دیجیتال که از تعداد زیادی ابزار SEO استفاده می کند و به تجزیه و تحلیل های سفارشی می پردازد و به طور جداگانه به هر مشتری می پردازد تا داده ها و فرصت های جدید را کشف کند،شروع به همکاری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *