در حال بارگیری...

پالیز ترنس

پالیز ترنس!

با پالیز ترنس دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09035809763

دانلود رایگان کتاب آیتلس کمبریج 13 | دانلود رایگان ielts cambridge 13 pdf

  • توسط مسعود مرادی
  • ژوئن 9, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 7 نمایش ها

برای بسیاری از دانشجویان و افرادی که به دنبال تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند و یا افرادی که به دنبال یافتن شغلی در کشورهای خارجی می باشند، آزمون آیتلس، آزمونی نام آشنا می باشد. همه ساله افرادی زیادی در آزمون آیتلس شرکت می کنند تا بتوانند مدرک آیتلس بگیرند. در زیر با آیلتس کمبریج 13 بیشتر آشنا می شوید.

برای قبولی در این آزمون آشنایی با منابع آن بسیار لازم و ضروری می باشد. از جمله منابعی که باید برای آزمادگی آزمون آیتلس آن را خواند کتاب آیتلس کمبریج 13 می باشد. از این رو، در این مطلب به معرفی کتاب آیتلس کمبریج 13 برای افرادی که می خواهند آزمون آیتلس بدهند می پردازیم.

کتاب آیتلس کمبریج 13

همان طور که از اسم این کتاب بر می آید، کتاب آتیلس کمبریج 13، انتشارات کمبریج می باشد. انتشارات کمبریج هر ساله جدیدترین سوالات آموزن های قبلی آیتلس را برای افرادی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند، انتشار می دهد. جدیدترین نسخه این از مجموعه کتاب ها، کتاب آتیلس 13 است که از سوی انتشارات کمبریج در سال 2018 انتشار یافته است.

دانلود کمبریج آیلتس 13

این کتاب دارای نمونه های واقعی آزمون های آیتلس به همراه پاسخ های آن است که می تواند برای افرادی که به دنبال قبولی در آزمون آیتلس می باشند، بسیار مفید و کاربردی باشد. افرادی که می خواهند در آزمون آیتلس شرکت کنند می توانند با مطالعه این کتاب و نیز مطالعه آزمون ها و حل کردن نمونه سوالات منشتر شده در این کتاب متقاضیان قبولی در آزمون می توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیتلس را به دست آورند.

می توان گفت که مجموعه 13 جلدی کتاب آیتلس کمبریج بهترین منبع برای تمرین کردن در مورد آزمون آیتلس است می توان با استفاده از این کتاب بهترین آمادگی را برای آزمون به دست آورد.

بخش های کتاب آیلتس کمبریج 13

این کتاب دارای 4 نمونه آزمون آیتلس است. این چهار نمونه آزمون یک منبع فوق العاده برای آزمون های آزمایشی آیتلس محسوب می شود. این کتاب به زبان آزموزان این فرصت و امکان را می دهد که بتوانند مهارت های زبان خود را برای آزمون آیتلس محک بزنند و تکتیک های مختلف پاسخ دهد به سوالات آیتلس را با نمونه سوالات بسیار مشابه به آزمون واقعی آیتلس تمرین کنند.

دانلود پی دی اف آیلتس کمبریج 13

این کتاب با داشتن چهار نوع نمونه سوال آزمون آیتلس آکادمیک توضیحات کاملی در مورد بخش های مختلف آزمون آیتلس دارد که با نمره دهی به هر بخش از آیتلس می تواند بهترین راهنما و منبع برای افرادی که می خواهند با آمادگی کامل در آزمون شرکت کنند، باشد. سیستم نمره دهی موجود در این کتاب به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند، تا با ماهیت اصلی آزمون آشنایی کامل داشته باشند.

کتاب آتیلس کمبریج به وسیله بهترین اگزمینرهای آزمون آیتلس نوشته شده است. این کتاب علاوه بر این که چهار بخش اصلی را دارد، دارای نمونه رایتنیگ آیتلس تسک دو و یک و دو ریدینگ آیتلس جنرال نیز می باشد. از جمله مزایای که این کتاب دارد، به همراه بودن این کتاب با پاسخنامه و جزئیات زیر آن می باشد که در این متن کامل آزمون لیسنینگ آیتلس موجود در کتاب است.

دانلود رایگان آیلتس کمبریج 13

یکی از بخش های مهم این کتاب که به پیشرفت و آمادگی هر چه بیشتر افراد متقاضی کمک می کند، فایل های صورتی همراه IELTS Cambridge 13 General می باشد. این فایل های هم توانایی افراد در بخش های شنیداری را افزایش می دهد و همچنین دارای تمرین هایی بیشتری می باشد.

در این کتاب به جزء تست هایی که از آزمون های قبلی جمع آوری شده است، تمارین ویژه ای هم با پاسخ برای دانشجویان و متقاضیان آزمون آیتلس گردآوری شده است. آزمون گرامر هم از دیگر بخش های این کتاب است که به شما کمک می کند، هر چه زودتر پاسخ های صحیح را به دست آورید.

بیشتر بخوانید:
دانلود پی دی اف کمبریج 13
دانلود فایل صوتی کمبریج آیلتس 13

پالیز ترنس با سابقه 8 ساله در زمینه سئو، تولید محتوا و همچنین ترجمه متون تخصصی آماده همکاری با وب سایت ها، وب لاگ ها و همچنین دارالترجمه ها در سراسر کشور است. برای ثبت اولین سفارش خود بر لینک زیر کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *