در حال بارگیری...

پالیز ترنس

پالیز ترنس!

با پالیز ترنس دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09035809763

دانلود رایگان کتاب ielts trainer | دانلود کتاب آیلتس ترینر

  • توسط مسعود مرادی
  • می 6, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 79 نمایش ها

اصطلاح IELTS که مخفف کلمات (International English Language Testing System) یا به فارسی سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی است به طور گسترده به عنوان یک آزمون مهارت سنجی زبان در زبان آموزانی شناخته می شود که به دنبال کار یا تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان هستند. در زیر در مورد دانلود رایگان کتاب ielts trainer می خوانید.

دو نوع آزمون آیلتس وجود دارد: سطح علمی و دانشگاهی که به منظور ارزیابی زبان آموز جهت شرکت در دوره های آموزشی دانشگاهی اعم از سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا زمینه های حرفه ای از زبان آموز گرفته می شود و سطح آموزش عمومی که به مقاصدی همچون ورود به موسسات آموزشی ثانویه، استخدام و اهداف مهاجرتی طراحی و اجرا می شود. هر دوی این سطوح از 4 بخش تشکیل شده اند: شنیدار، نوشتار، گفتار و خوانش. آزمون های شنیدار و گفتار در هردو سطوح علمی و عمومی یکسان هستند اما نوشتار و خوانش در این دو سطح متفاوت هستند.

کتاب IELTS trainer برای چه افرادی طراحی شده است؟

این کتاب مناسب افرادی است که در حال آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس در سطح دانشگاهی است. کتاب IELTS trainer را می توان در کلاس به همراه مدرس مورد استفاده قرار داد یا دانش آموز به تنهایی می تواند از نسخه همراه با پاسخ های این کتاب در خانه استفاده کند. این کتاب برای زبان آموزانی طراحی شده است که در صدد کسب نمره 6 و بالاتر در آزمون آیلتس هستند.

کتاب IELTS trainer چیست؟

این کتاب حاوی 6 آزمون تمرینی برای آزمون نهایی آیلتس است که هر کدام از بخش ها شامل 4 زیرشاخه شنیدار نوشتار گفتار و خوانش هستند. آزمون های تمرینی در بخش آزمون های Guided tests 1 و 2 همراه با آموزش و توصیه هایی برای نحوه دادن این آزمون هستند. تمام آزمون ها در سطحی طراحی شده اند که با سطح آزمون نهایی برابری کنند. در آزمون شماره 1 هر بخش از هر صفحه شامل یک بخش آموزشی و یک بخش آزمون تمرینی است:

بخش های مربوط به آموزش دارای اطلاعات و تمریناتی هستند که به شما کمک می کنند برای هر بخش از صفحات آزمون آماده شوید. در صفحات مربوط به شنیدار، نوشتار و گفتار، آزمون شماره 1 به ارائه و تمرین گرامر، لغات و زبان کاربردی مرتبط با این صفحات می پردازد. این بخش تحت پشتیبانی کار روی اصلاح خطاهای رایجی است که متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در آزمون مرتکب می شوند. در بخش نوشتاری گزیده هایی از متون شرکت کنندگان در آیلتس و همینطور پاسخ ها آورده شده اند.

دانلود پی دی اف آیلتس ترینر

دانلود رایگان فایل صوتی آیلتس ترینر

بخش های تمرین آزمون شامل خود آزمون به همراه راهنمای گام به گام برای هر تمرین و نکاتی در مورد استراتژی ها و توصیه هایی است که به پاسخ ها مرتبط هستند. آزمون شماره 2 شامل آموزش هایی برای آزمون بوده و روی تمریناتی متمرکز است که در آزمون شماره 1 گنجانده نشده اند. انواع تمرینات در 4 مهارت شنیدار، گفتار، نوشتار و خوانش در آزمون های تمرینی IELTS trainer منعکس شده اند و آموزش ارائه شده در آزمون های شماره 1 و 2 در تمام انواع تمرینات اصلی آورده شده است که شرکت کننده در این کتاب با آن ها مواجه خواهد بود.

نحوه کار با IELTS trainer | چگونه کتاب جدید آیلتس ترینر را بخوانیم

آموزش آزمون شماره 1:

نخست اطلاعاتی در مورد مهارتی داده می شود که قرار است در تمرین ارائه شده در آن بخش به کار زبان آموز بیاید (مثلا مهارت شنیدار).
دوم اطلاعاتی در زمینه نوع تمرین ارائه می شود که نشان می دهد چه انتظاری از زبان آموز در تمرین مورد نظر می رود.
سوم اراده نکات و توصیه هایی در زمینه استراتژی هایی است که زبان آموز می تواند با استفاده از آن ها تمرین مورد نظر را انجام دهد.
تمرینات زبانی مفید در بخش های شنیدار، گفتار و نوشتار قبل از پرداختن به تمرینات آزمون در صفحات تمرین.

آزمون شماره 2

پاسخ دادن به سوالات بخش مرور جهت اینکه در مورد هر بخش به زبان آموز یادآوری شود.
کار روی تمرینات بخش های نوشتار و گفتار. بخش گفتار استراتژی ها و مهارت های معرفی شده در آزمون شماره 1 را گسترش می دهد و به دایره موضوعاتی که ممکن است در موردشان از شما سوال شود می افزاید. باید توجه داشته باشید اکثر تمرینات مبتنی بر پاسخ های شرکت کنندگان آیلتس است که از مجموعه Cambridge Learner Corpus جمع آوری شده است.

بیشتر بخوانید :

دانلود پی دی اف ielts trainer

دانلود رایگان فایل صوتی ielts trainer

دانلود کتاب کمبریج 14 | دانلود رایگان کمبریج آیلتس 14

منبع: مقدمه کتاب IELTS Trainer به همراه پاسخ ها تالیف لوئیس هاشمی و باربارا توماس

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *